Digitālā durvju actiņa EZVIZ DP2

Pieejamība: Ir noliktavā

EZVIZ Digitālajai durvju actiņai ir augstas izšķirtspējas skārienjūtīgs 4,3 collu krāsainais ekrāns, kas vienmēr ļauj viegli saredzēt aiz durvīm notiekošo un to ir viegli lietot gan pieaugušajiem, gan bērniem. Digitālās durvju actiņas viedās funkcijas ļauj komunicēt ar viesi gan ar krāsainā ekrāna palīdzību, gan, neesot mājas, ar EZVIZ lietotnes palīdzību mobilajā ierīcē video režīmā. Izmantojot aplikāciju actiņai var pieslēgties jebkurā brīdī pateicoties bezvadu WI-FI savienojumam.

Uzlabotajai EZVIZ digitālajai durvju actiņai ir vēl platāks skata leņķis; ir iespēja automātiski fiksēt video formātā jebkuras cilvēku kustības pie durvīm; vairākas zvana melodijas; iespēja mainīt balsi sarunājoties ar viesi pie durvīm.

 

Produkta informācija:

Bezvadu durvju zvana komplekts

Video – FHD 1080p

Skata leņķis – īpaši plats 166°

PIR sensors – kustības uztveršanai

Komunikācijas iespējas – reāllaika video un divvirzienu audio

Skārienjutīgs ekrāns – 4.3 collu augstas izšķirtspējas krāsains ekrāns

Nakts redzamība – līdz 5 m

Integrēts elektroniskais durvju zvans

4600 mAh uzlādējams akumulators

Atmiņas karšu atbalsts – līdz 256GB MicroSD  (karte komplektā neietilpst)

SKU: 99714 Category:

Slēdzeņu sistēma

[pdf-embedder url=”https://m-lux.lv/wp-content/uploads/2023/06/dp2_datasheet_20230517.pdf”]

*Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori.
Durvju bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums var atšķirties.