Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Slēdzenes Izdrukāt

SIA ''SKYDAS'' piedāvā saviem klientiem iespēju iegādāties slēdzenes mazumā un vairumā par pieņemamām cenām, mūsu piedāvātajā sortimēntā ir slēdzenes metāla durvīm, slēdzeņu komplekti zem roktura - cilindri, aizbīdņi utl., kā arī slēdzenes zirnkeļi - no vienkāršām līdz augstas drošības klases slēdzenēm ar pārkodēšanas iespējām un pretizurbšanas plāksnēm.

slēdzenes cilindrs

 

Mūsu piedāvājumā ir slēdzenes no vadošo pasaules ražotājuzņēmumiem - ASSA, ABLOY, NEMEF, YALE, Mul-t-lock, DORMA u.c. (slēdzeņu mehānismi zem roktura)

Cilidnri - ASSA, ABLOY, NEMEF, YALE, Mul-t-lock, DORMA, CISA, Mottura, ISEO u.c.          

Slēdzenes zirnekļi - CISA, Mottura, Mul-t-lock, FIAM, Dierre, Securemme u.c.

 

Lai noskaidrotu vai pie mums var iegādāties Jums nepieciešamo slēdzeni lūgums sazināties ar mums e-pastā : info@skydas.lv , vai zvanot uz numuru 2 937 4563.

       Ja Jūs interesējošā slēdzene būs beigusies mūsu noliktavā vai arī Jūsu slēdzene ir ļoti reta un grūti atrast kur to iegādāties, ir iespēja tās pie mums pasūtīt, sazinieties ar mums un mēs Jums noteikti palīdzēsim.

Pie mums arī ir iespēja saņemt konsultācijas par slēdzeņu drošību, kā arī ieteiksim Jums labāko un pieejamāko variantu!

Tāpat mēs nodarbojamies ar augstas kvalitātes slēdzeņu un durvju atvēršanu, nepieciešamības gadījumā vērsieties pie SOS serviss

Mūsu kompānijas speciālistiem ir 30 gadu pieredze durvju atvēršanā un mēs arī nodrošinam kvalitatīvu slēdzeņu maiņu.

 
Sertificētas drošas metāla durvis