Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Ražošanas tehnoloģijas Izdrukāt

Kontroles datorsistēma, kura nodrošina izstrādājumu kvalitāti un projektēšanu SKYDAS.

 

Visu durvju ķēžu spēka īpašības tiek pārbaudītas vēl ar speciālu datorprogrammu projektēšanas procesā.

Bandymai projektavimo metu

 

Katram pasūtījumam individuāli tiek projektētas visas durvju detaļas un tiek sagatavotas programmas tālākai ražošanai.

Projektavimas

 

Datorprogramma ļauj kontrolēt katras detaļas izgatavošanu jebkurā ražošanas etapā.

 

 

Ražošanas cehos pie katra darbgalda, kas ražo durvju sastāvdaļas, ir uzstādīti speciāli datori, vadāmi ar skārienjūtīgiem ekrāniem. Pēc nepieciešamās detaļas izgatavošanas, ceha darbinieks atzīmē padarīto darbu datorā, un detaļa pa konveijeru tiek novirzīta citā cehā. Ražošanas meistarus reālajā laikā var kontrolēt katra pasūtījuma jebkuras sastāvdaļas stadijā. Klienti jebkurā brīdī, ar mūsu mājas lapas palīdzību var pārbaudīt „bruņotu” durvju vai aizsargdurvju pasūtījuma izpildes laiku (tikai klientiem Lietuvas teritorijā). Tādā veidā, tiek pilnībā kontrolēts ražošanas noslogojums, kas ļauj paātrināt ražošanas procesu un izpildīt pasūtījumus laikā.

 


Metāliskās konstrukcijas ražošana

Programmējamā koordinātes prese sagriež tērauda loksni ar precizitāti līdz 0,1mm. Tāda precizitāte ļauj nodrošināt bruņotu durvju sastāvdaļu augstu kvalitāti.

Programinis koordinacinis presas

 

Saliekošā prese, kura spējīga attīstīt spēku līdz 130 tonnām, precīzi saloka tērauda durvju detaļas.

Programinis lenkimo presas

 

Punktējošs programmējamais metināšanas aparāts ideāli sametina tēraudu līdz 6 mm, nedeformējot konstrukciju.

Programinis taškinis suvirinimo prietaisas

Visu durvju metālisko konstrukciju mēs nokrāsojam ar pulverkrāsu.

Pulverkrāsa ir paredzēta īpaši ilgnoturīgai aizsardzībai un metālisko virsmu dekorācijai. Augstas pārklāšanas kvalitātes nodrošināšanai, nepieciešams precīzi ievērot visus krāsošanas procesus, saistībā ar to, mēs esam izvietojuši konveijera krāsošanas līniju.

Pirms krāsošanas, metāliskās konstrukcijas virsma attauko un fosfatē ar GARDOBOND A4932/1 šķīdumu, kas sasildīts līdz 80°C .

Nuriebalinimas

 

Dažų miltelių užpurškimasMiltelinis dažymas: polimerizacija

Iepriekš elektrizēts sauss krāsas pulveris tiek uzklāts krāsojamam izstrādājumam, tādēļ lieliski pārklāj virsmu un labi pie tās turas. Atkarībā no izstrādājuma formām, ar elektronisko aparātu programmām tiek kontrolēta elektrostatiskā laukuma spēks un uzklājamās krāsas plūsma.

Durvis ar krāsas pārklājumu tiek liktas krāsnī. Polimerizācijas krāsns elektronika regulē krāsas kušanas temperatūru (180-200°C) un laiku. Šādi tiek panākts kvalitatīvs un vienmērīgs pārklājums, kurš ir daudz izturīgāks, nekā pārklājums, kuru iegūst nokrāsojot parastā veidā.

Nokrāsotās durvju virsmas kvalitāte tiek pārbaudīta ar elektronisko ierīci, kura mēra krāsas biezumu.

Dažų storio kontrolė


Ārdurvju apdares ražošana

Ārdurvīm izvirza daudz prasību. Šīm durvīm jābūt izturīgām pret vēja spiedieniem, jāpiemīt augstam siltuma vadāmības koeficientam un augstiem skaņas izolācijas rādītājiem, kā arī tie nedrīkst laist cauri ūdeni un gaisu. Turklāt, mēs visi vēlamies, lai durvis izskatītos estētiski ne tikai, kamēr jauni, bet arī visā ekspluatācijas laikā. Lai to sasniegtu, nepieciešamas zināšanas un kvalitatīvi materiāli, tādēļ ārdurvju apdarei mēs izvēlējāmies sertificētu, ļoti drošu, mitrumizturīgu Beļģijas plāksni UMIDAX – HLS.

Programmējamais slīpēšanas frēzējamais darbgalds.

Frezavimo procesasFrezavimas

 

Neskatoties uz to, ka apdares plāksnei UMIDAX – HLS ir sertifikāti, kuri apstiprina kvalitāti un protokolus par mitrumizturīguma izmēģinājumiem, kuri tika veikti Lietuvā, pirms krāsošanas mēs to papildus impregnēsim ar divkomponentu poliuretāna izolatoru „Milesi”, kurš pasargā virsmu no mitruma pēc mehāniskajiem bojājumiem. Sajaucamā grunts un cietinātāja attiecību kontrolē ar elektroniskajiem uzstādījumiem, tādēļ iegūstamajam pārklājumam ir lielisks ķīmiskais sastāvs. Labi sagatavota apdares virsma tiek nokrāsota ar divkomponentu poliuretāna krāsu „Milesi”. Augsti kvalitatīva krāsa neizbalē pat pēc daudziem gadiem.

 

Kruopštus apdailos skydų paruošimas

Apdailos plokštės dažymas 


Ieejas durvju apdare

Aizsargdurvju un ugunsdrošu SKYDAS durvju apdarei var izmantot dabīgu koka masīvu, dabīgu finierējumu, dažādu finieri, laminātu utt. Tomēr, visbiežāk mēs izmantojam MDF plāksni, ko laminē ar plēvi vai nokrāsotas plāksnes Umidax-HLS.

Vidēja blīvuma kokšķiedras plāksni (MDF) vakuumizē ar ūdensnoturīgu PVC plēvi, kura neizbalē un nodrošina izstrādājuma izturību. Šī durvju apdare ir paredzēta iekšdurvīm (dzīvokļu, daudzdzīvokļu māju utt.), tai ir cieta virsma, tādēļ tā ir noturīga pret mehānisko iedarbību. Ieapaļas apšuvuma šķautnes izstrādājumam sniedz lielu izturību un labu estētisko izskatu, durvis ir ērti kopt. Plaša PVC izvēle, kas pārklāta ar dažādu koku sugu imitāciju.

Katra detaļa tiek izgatavota ar maksimālu uzmanības pievēršanu tās kvalitātei.


 Paruošimas laminavimui  PVC plėvelės laminavimas

 

Katra metāliska sastāvdaļa, kura nepieciešama SKYDAS „bruņotām” durvīm (aizsarg serdes durvju rāmjiem, uzmavas durvju virām no nerūsējošā tērauda, aizsarg tapas virām, nestandarta rokturi utt.), tiek izgatavoti mūsu uzņēmumā ar programmējamiem CNC metālapstrādes darbgaldiem OKUMA (Japāna).

 

 


Durvju komplektēšana

Aizsargdurvju vērtnes konstrukcija tiek siltināta ar akmensvati.

Apsauginių durų apšiltinimas akmens vatos plokštėmis

 

Apšuvuma plāksnes likšana.

 Šarvuotų durų surinkimo cechas

 

Izgatavoto „bruņoto” durvju iepakošana                                                Transportēšana noliktavā

Šarvuotų durų pakavimas  Transportavimas į sandėlį


Uzglabāšana

Durų talpinimas sandėlyje  Sandėlis 

 

Durvju iepakošana transportēšanai

 Apsauginės durys paruoštos transportavimui 

 

Durvju iekraušana transportēšanai

Durų pakrovimas  Pakrovimas

Durvis sagatavotas izvešanai ārzemju partneriem

SKYDO vilkikai

 
Sertificētas drošas metāla durvis