Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Metāla durvis mājai - SKYDAS Standart Izdrukāt
 
Apdare un kokgriezumi   |   Slēdzenes   |   Aksesuāri   |   Garantija   |   Kur nopirkt?
 


SKYDAS STANDART –  ārējās „bruņotās“ metāla durvis

metāla durvis ar stiklu

SKYDAS STANDART lieliski piemērotas privātmājai vai kotedžai: tās ir izturīgās, izliektās konstrukcijas durvis ar augstu siltum un skaņas-izolācijas pakāpi. SKYDAS STANDART ārējo durvju apdare ir izgatavota no augstas kvalitātes impregnētas sertificētas plāksnes UMIDAX-HLS, kura tiek ražota Beļģijā, kas pat mehānisku bojājumu gadījumā paliek mitrumizturīga. Plāksnes krāsošanai izmanto augstas kvalitātes poliuretāna krāsas, kas neizbalēs daudzus gadus. Durvis var būt nestandarta, kā arī ugunsdrošas.

Ārdurvju konstrukcijas ieteicams ražot no cinkota lokšņu metāla, ko ražo uzņēmums RUUKKI.


 


Vairāk informācijas par durvju īpašībām
Bāzes komplektācija
Sertifikāti un tehniskie parametri

 

 

Skaņas izolācijas koeficients no gaisa trokšņa

41 dB Rw (C;Ctr)
 

Siltuma caurlaidības koeficients

1,3 W/(m2K)
 

Izturība pret atkārtotu atvēršanu un aizvēršanu

100 000 cikli
 

Izturības noteikšana attiecībā pret vēja slodzi

C5 klase
 

Gaisa caurlaidības klase

4. klase
 

Ūdenscaurlaidības noteikšana

6A klase
 

Mehāniskās izturības un stingrības noteikšana

4. klase
 

Ugunsizturības noteikšana

EI 30/ EI45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bāzes komplektācija:

1. Durvju rāmis - 80 mm L-veida izliekts profils, tiek piestiprināts ar 8 tapām (Ø 12mm apaļdzelsis): pilnībā siltināts ar akmensvati vai montāžas putām.
2. Durvju vērtne – izliekta speciāla metāla konstrukcija, kas ir pilnība siltināta ar 50 mm akmensvates slāni: kopējais vērtnes biezums sastāda 75 mm.
3. Eņģes ar atbalsta gultņiem, slēgtas ar hromētiem vāciņiem - 2 gab.
4. Drošības eņģu tapas ar diametru 16 mm – 2 gab.
5. Blīvgumija - 2 gab. Papildus ugunsizturīga blīve (ugunsdrošām durvīm).
6. Durvju actiņa Ø14.
7. Ārējā un iekšējā durvju vērtnes apdare – UMIDAX - HLS plāksne.
8. Ārējās durvju aplodes.
9. Slēdzenes – pēc klienta izvēles, sk. šeit.


Durvju īpašības

Saglabā Jūsu mājas siltumu
Tā kā durvju vērtnes konstrukcijai ar izliektu profilu nav slēgtas telpas, to var pilnībā siltināt ar 50mm akmensvates kārtu. "L" formas durvju slieksnis un rāmis ir īpaši hermētisks, jo visā perimetrā ir pielīmēta papildus blīve (kopā 2 gab.).

Skydas Standart modeļa siltuma caurlaidības koeficients sastāda 1,3 W / (m2-K), t.i., kā 6-kameru plastmasas logiem (jo zemāks koeficients, jo vairāk siltuma tiek saglabāts). Tā, ka šīs durvis var izmantot biroja telpās, kā arī privātmājās (izmantojot materiālus, kas ir paredzēti āra apstākļiem).

Labi izolē skaņas un smakas
Skydas Standart modeļa skaņas izolācijas līmenis sasniedz 41 dB, pateicoties pilnībā izolētai durvju konstrukcijai. Šīs durvis ir īpaši hermētiskas, tāpēc lieliski aiztur smakas un dūmus, kas nāk no kāpņu telpas vai ielas.

Ugunsdrošas
Pateicoties papildus ugunsdrošības elementiem Skydas Standart durvis aizsargā pret uguni pat 45 minūtes, un var izturēt 1000o C temperatūru (EI45). Sertifikātu izsniegusi Inspecta Estonia OU, №. 1527-CPD-0017. Tas ir īpaši aktuāli daudzdzīvokļu mājās, kur uguns var izplatīties no kaimiņiem, un privātmājās - no katlu telpas vai garāžas. Jau darbojas ugunsdrošības noteikumi, kas attiecās uz privātmāju katlu telpām. Uguns arī var nonākt no garāžas.

Izturīgas un ilgmūžīgas, viegli ekspluatējamas
Visas Skydas durvis ir izgatavotas ar īpašu precīzi programmējamu iekārtu Amada, kas izloka metālu ar 0,1 mm precizitāti, tāpēc durvju konstrukcija kļūst īpaši tieša un precīzi atbilst vajadzīgiem izmēriem. Eņģes ar gultņiem, ļauj viegli atvērt un aizvērt metāla durvis, neskatoties uz lielo svaru.

Izmēģinājuma testi ir parādījuši, ka pat pēc 100 000 atkārtotas atvēršanas un aizvēršanas cikliem Skydas Standart durvju konstrukcija palika pilnīgi neskarta.

Tā kā durvju iekšējā konstrukcijā nav slēgtu telpu, visu metāla konstrukciju pilnībā pārklāj ar pulverkrāsu, kas paredzēta ilgtermiņa metāla aizsardzībai no korozijas.

Durvju apdare ir izgatavota no sertificētas ūdensizturīgas beļģu Umidax-HLS plāksnes, kuru var frēzēt un nebaidīties, ka parādīsies izcilņi, atskabargas vai arī ka plāksne zaudēs savas īpašības. Krāsošanai izmanto poliuretāna krāsas pēc Jūsu izvēlēta toņa, kuras neizbalēs arī pēc vairākiem gadiem.

Viegli kopt
Nokrāsotai durvju apdarei nav nepieciešama īpaša kopšana, to ir viegli tīrīt ar mazgāšanas līdzekļiem bez abrazīvām daļiņām.

 Dizaina izvēle 

Jūsu izvēlei pieejama kolekcija ar gandrīz 200 apdares raksta modeļiem. Durvju apdares detaļas mēs varam izgatavot arī pēc individuāla projekta, ko izstrādāsim mēs vai Jūsu dizainers.

Durvis var būt vienviru, divviru, ar augšēju lodziņu vai ar arku. SKYDAS durvju fotogrāfijas.

Drošība
Durvju rāmis ar L-veida izliektu profilu ir 6 stingruma locījuma ribas. Šāda konstrukcija ir spēcīgāka par taisnstūra izgatavotiem rāmjiem, kurai ir tikai 4 locījuma ribas.Durvju vērtnes iekšējā konstrukcija ir arī pastiprināta ar stingruma ribām, lai novērstu durvju deformāciju uzlaušanas brīdī.No eņģu puses ir divas 16 mm grozāmas drošības tapas, kas pasargā durvis no pacelšanas pat tad, ja eņģes tiks nozāģētas.Tapas grozās uz gultņiem, un tas apgrūtina to nozāģēšanu.

Komplektā ar drošām slēdzenēm šīs durvis ne tikai pasargās Jūsu mājas siltumu, bet pasargās arī no trokšņa un negaidītiem visiem.

Ja Jums ir nepieciešamas durvis, kas piemērotas ārējiem apstākļiem, ar paaugstinātu siltumu izolējošu pakāpi – izvēlaties Skydas 2000 modeli.

Ja nepieciešams augstāks drošības līmenis, izvēlaties no drošākiem modeļiem Skydas Standart2, Skydas Standart 3 vai Skydas Premium, kuru izturība un drošība pret uzlaušanu ir apstiprināta autoritatīvā notificētā zinātniski pētniecības laboratorijā IFT Rosenheim Vācijā. Šie durvju modeļi bija izstrādāti pamatojoties uz ilggadīgo pieredzi par iespējamām uzlaušanas metodēm.

 


 

 Tehniskie parametri

 

Iespējamie durvju varianti:

Durvis tiek izgatavotas precīzi pēc norādītiem parametriem.

Svarīga informācija:
Ugunsdrošo durvju ugunsizturība EI45 ir derīga durvīm ar izmēriem 2100 x 980 mm.

Durvju augstums un platums var palielināties par 15% (bet kopēja platība nevar palielināties vairāk par 20%) – tādā gadījumā ugunsizturība sastāda EI30.

 

SKYDAS STANDART šķērsgriezums

Iespējamie sliekšņi:

 

Durvju modelis Slieksnis

Slieksnis no nerūsējoša tērauda, matēts (2 mm)

Slieksnis no melnā vai cinkota metāla RUUKKI (2 mm), kas pārklāts ar apdari no nerūsējošā glancēta tērauda (0,6 mm)

Slieksnis no melnā vai cinkota metāla RUUKKI (2 mm), kas nokrāsots ar pulvera metodi

Skydas Standart (1 LS) 20x80;  20x35x80 „L“veida forma 40x60 20x80; 40x60; 20x35x80 „L“ veida forma
Skydas Standart (1 LS) 40x60 rāmis - 40x60 40x60

 Sertifikāti

  

Atitikties deklaracija 
Sertificētas drošas metāla durvis