Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Metāla durvis dzīvoklim - SKYDAS Standart Plus Izdrukāt
 
Apdare un kokgriezumi   |   Slēdzenes   |   Aksesuāri   |   Garantija   |   Kur nopirkt?
 


metāla durvis ar augstu skaņas izolācijuSKYDAS STANDART PLUS - metāla durvis kas paredzētas telpās ar paaugstinātiem trokšņiem

SKYDAS STANDART PLUS – tā ir uzlabotā „bruņu“ durvju SKYDAS STANDART versija, šīs durvis ir paredzēts uzstādīt vietās ar paaugstinātiem trokšņiem, piem. kāpņu telpās tuvu liftam, pirmajā stāvā un tamlīdzīgi. SKYDAS STANDART PLUS durvju siltināšanai tiek izmantots 100 mm biezs akmensvates slānis (2 slāņi pa 50 mm), tādēļ tās ir daudz biezākas par pārējām „bruņu“ durvīm (vērtnes biezums 126 mm), neskatoties uz durvju biezumu, šīs durvis ir ļoti viegli veramas. Šim durvju modelim ir ļoti augsta skaņas izolācija Rw = 44 dB.

 

 

Vairāk informācijas par durvju īpašībām
Bāzes komplektācija
  Tehniskie parametri

 

   

Skaņas izolācijas koeficients no gaisa trokšņa

44 dB Rw (C;Ctr)

Siltuma caurlaidības koeficients

1,1 W (m2-K)

Izturība pret atkārtotu atvēršanu un aizvēršanu

100 000 cikli

Izturības noteikšana attiecībā pret vēja slodzi

C5 klase

Gaisa caurlaidības noteikšana

4. klase

Ūdens caurlaidības noteikšana

6A klase

Mehāniskās izturības un stingrības noteikšana

4. klase


Bāzes komplektācija:
1. Durvju rāmis - 132 mm L-veida izliekts profils, tiek piestiprināts ar 8 tapām (Ø 12mm apaļdzelsis): pilnībā siltināts ar akmensvati vai montāžas putām.
2. Durvju vērtne – izliekta speciāla metāla konstrukcija, kas ir 100% siltināta ar 100 mm akmensvates slāni: kopējais vērtnes biezums sastāda 126 mm.
3. Eņģes ar atbalsta gultņiem, slēgtas ar hromētiem vāciņiem - 2 gab.
4. Drošības eņģu tapas ar diametru 16 mm – 2 gab.
5. Blīvgumija - 2 gab.
6. Durvju actiņa Ø22. (ja nepieciešams).
7. Ārējā un iekšējā durvju vērtnes apdare – pēc klienta izvēles, sk. šeit.
8. Ārējās durvju aplodes.
9. Galvenā slēdzene - ASSA 565.
10. Papildus slēdzene - CISA 57675.


Duvju īpašības

Saglabā Jūsu mājas siltumu
Pateicoties SKYDAS STANDART PLUS durvju konstrukcijai, kas pilnībā siltināta ar 100 mm akmensvates slāni (2 slāņi pa 50 mm), skaņas izolācijas līmenis sasniedz 44 dB, kas ir viens no augstākajiem rādītājiem Latvijā, Lietuvā un visā ES.

Šīs durvis ir īpaši hermētiskas, tāpēc lieliski aiztur smakas un dūmus no kāpņu telpas vai ielas.

SKYDAS STANDART PLUS modeļa siltuma caurlaidības koeficients sastāda 1,1 W / (m2-K), t.i. labāk kā 6-kameru plastmasas logiem (jo zemāks koeficients, jo vairāk siltuma tiek saglabāts). Tā kā šīs durvis var izmantot dzīvokļos, biroja telpās, kā arī privātmājās (izmantojot materiālus, kas ir paredzēti āra apstākļiem).

Ļoti labi izolē skaņas un smakas
Durvis SKYDAS STANDART PLUS, pateicoties pilnībā izolētai durvju konstrukcijai un papildus izmantojot bīdāmo blīvgumiju (automātiskais slieksnis), skaņas izolācija sasniedz 44 dB. Tātad ja aiz Jūsu durvīm ir troksnis, piem. pilsētā 60 dB, pateicoties šīm durvīm troksnis tiks samazināts līdz 16 dB (60 dB troksnis – 44 dB durvju skaņas izolācija = 16 dB). Šāds skaņas līmenis Jums pat netraucēs gulēt (jo guļamistabā, bērnu istabā ieteicamais trokšņa līmenis 25-30 dB).

Šīs durvis ir īpaši hermētiskas un lieliski aizsargā pret dūmiem, smakām kas nāk no kāpņu telpas vai ielas.

Izsturīgas un ilgmūžīgas, viegli ekspluatējamas
Visas Skydas durvis ir izgatavotas ar īpašu precīzi programmējamu iekārtu Amada, kas izloka metālu ar 0,1 mm precizitāti, tāpēc durvju konstrukcija kļūst īpaši tieša un precīzi atbilst vajadzīgiem izmēriem. Eņģes ar gultņiem, ļauj viegli atvērt un aizvērt metāla durvis, neskatoties uz lielo svaru.

Izmēģinājuma testi ir parādījuši, ka pat pēc 100 000 atkārtotas atvēršanas un aizvēršanas cikliem SKYDAS STANDART PLUS durvju konstrukcija palika pilnīgi neskarta.

Tā kā durvju iekšējā konstrukcijā nav slēgtu telpu, visu metāla konstrukciju pilnībā pārklāj ar pulverkrāsu, kas paredzēta ilgtermiņa metāla aizsardzībai no korozijas.

Durvju apdare parasti tiek izgatavota no nokrāsotas vai ar PVC plēvi laminētās MDF plāksnes vai no Umidax-HLS plāksnes. Krāsošanai izmanto poliuretāna krāsas, tā ir ūdensizturīga, neizbalē saulē, neplaisā. Apdares plāksne, kas laminēta ar PVC plēvi, ir īpaši izturīga pret skrāpējumiem, tai neatsitās stūri.

Ja nepieciešams, durvju apdares detaļas iespējams aizstāt ar jaunām.

Viegli kopt 
Nokrāsotai vai ar PVC plēvi apstrādātai durvju apdarei nav nepieciešama īpaša kopšana, to ir viegli tīrīt ar mazgāšanas līdzekļiem bez abrazīvām daļiņām.

 Dizaina izvēle 
Jūsu izvēlei pieejama kolekcija ar gandrīz 200 apdares raksta modeļiem. Durvju apdares detaļas mēs varam izgatavot arī pēc individuāla projekta, ko izstrādāsim mēs vai Jūsu dizainers.

SKYDAS durvju fotogrāfijas.

Drošība
Durvju rāmis ar L-veida izliektu profilu ir 6 stingruma locījuma ribas. Šāda konstrukcija ir spēcīgāka par taisnstūra izgatavotiem rāmjiem, kurai ir tikai 4 locījuma ribas.Durvju vērtnes iekšējā konstrukcija ir arī pastiprināta ar stingruma ribām, lai novērstu durvju deformāciju uzlaušanas brīdī.No eņģu puses ir divas 16 mm grozāmas drošības tapas, kas pasargā durvis no pacelšanas pat tad, ja eņģes tiks nozāģētas.Tapas grozās uz gultņiem, un tas apgrūtina to nozāģēšanu.

Komplektā ar drošām slēdzenēm šīs durvis ne tikai pasargās Jūsu mājas siltumu, bet pasargās arī no trokšņa un negaidītiem visiem.

Ja nepieciešams augstāks drošības līmenis, izvēlaties no drošākiem modeļiem Skydas Standart2, Skydas Standart 3 vai Skydas Premium, kuru izturība un drošība pret uzlaušanu ir apstiprināta autoritatīvā notificētā zinātniski pētniecības laboratorijā IFT Rosenheim Vācijā. Šie durvju modeļi bija izstrādāti pamatojoties uz ilggadīgo pieredzi par iespējamām uzlaušanas metodēm.

 


Tehniskie parametri

Durvis tiek izgatavotas pēc tiešiem izmēriem.

SKYDAS STANDART PLUS šķērsgriezums

Iespējamie sliekšņi:


Iespējamie sliekšņu varianti (ar 2 mm biezumu):
1. no melnā metāla,
2. no cinkota metāla RUUKKI,
3. no matēta nerūsējošā tērauda: 
Sertificētas drošas metāla durvis