Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Metāla durvis dzīvoklim - SKYDAS Standart 3 Izdrukāt
 
Apdare un kokgriezumi   |   Slēdzenes   |   Aksesuāri   |   Garantija   |   Kur nopirkt?
 


skydas standart 3 durvis daugavpilīSKYDAS STANDART 3 – metāla durvis ar palielinātu aizsardzības pakāpi pie liela ielaušanās riska

Tās ir pretuzlaušanas durvis, kas pasargās Jūsu mājokli pat no pieredzējuša zagļa, kurš uzlaušanai izmanto smagos instrumentus. SKYDAS STANDART 3 izturība pret uzlaušanu ir pārbaudīta un apstiprināta autoritatīvā notificētā laboratorijā IFT Rosenheim (Vācija), tai ir piešķirta 3. drošības klase (WK3) saskaņā ar ENV 1627 standartu.

SKYDAS STANDART 3 piemīt laba siltuma un skaņas izolācija, tāpēc tās ir piemērotas gan privātmājai, gan dzīvoklim.

SKYDAS STANDART 3 durvis var būt vienvērtņu, divvērtņu, varamas uz ārpusi vai iekšpusi.

 

Vairāk informācijas par durvju īpašībām
Bāzes komplektācija
Sertifikāti un tehniskie parametri

 

 

Skaņas izolācijas koeficients no gaisa trokšņa

41 dB Rw (C;Ctr)

Siltuma caurlaidības koeficients

1,3 W (m2-K)

Izturība pret atkārtotu atvēršanu un aizvēršanu

200 000 cikli

Aizsardzības pakāpe no uzlaušanas

3. klase
ENV 1627 WK3

Izturības noteikšana attiecībā pret vēja slodzi

C3 klase

Gaisa caurlaidības noteikšana

3. klase

Ūdens caurlaidības noteikšana

2A klase

Mehāniskās izturības un stingrības noteikšana

4. klase

Ugunsizturības noteikšana

EI 30/ EI45


Bāzes komplektācija:

1. Durvju rāmis - 100 mm L-veida izliekts profils, tiek piestiprināts ar 16 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas no nozāģēšanas ar 24 mm tērauda tapām; pilnībā siltināts ar akmensvati vai montāžas putām. (Kas īpašs ir šajā rāmī?).
2. Durvju vērtne – speciāla izliekta metāla konstrukcija pilnībā siltināta ar 50 mm akmensvates slāni: kopējais vērtnes biezums 75 mm: slēdzenes ar aizsargkastēm.
3. Stingrākas regulējamas eņģes ar gultņiem, slēgtas ar hromētiem vāciņiem - 2 gab.
4. Drošības eņģu tapas ar diametru 16 mm – 4 gab.
5. Blīvgumija - 2 gab.
6. Durvju actiņa.
7. Ārējā un iekšējā durvju vērtnes apdare – pēc klienta izvēles, sk. šeit.
8. Ārējās durvju aplodes.
9. Iekšējās aplodes (ugunsdrošām durvīm).
10. Slēdzenes – pēc klienta izvēles, bet ne zemāk par 5. drošības klasi, sk. šeit.
11. Viena no slēdzenēm pasargāta ar pretizurbšanas plāksni.
12. Durvju slēdzeņu stieņi, ar trim aizslēgšanas virzieniem, papildus pasargāti ar tērauda caurulēm.

 


Durvju īpašības

Drošība
Durvju rāmis - 100 mm L-veida izliekts profils, platāks nekā parastām "bruņotām" durvīm, ar 6 locījuma ribām. Šāda konstrukcija ir spēcīgāka par taisnstūra izgatavotiem rāmjiem, kurai ir tikai 4 locījuma ribas. Turklāt, šis durvju rāmis ir piestiprināts ar 16 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas no nozāģēšanas ar 24 mm tērauda tapām, tāpēc nav nepieciešams to betonēt. Durvju vērtnes iekšējā konstrukcija ir arī pastiprināta ar stingruma ribām, lai novērstu durvju deformāciju uzlaušanas brīdī; slēdzenes ir papildus aizsargātas ar metāla kasti.

Šajā modelī tiek uzstādītas vismaz 5. klases drošības slēdzenes, vienā no kurām ir aizsardzības plāksne, kas nepadodas izurbšanai. Abas slēdzenes tiek montētas tērauda kārbās. Seifu tipa slēdzene (zirneklis) ir pasargāta ar divām mangāna plāksnēm, kas ir izturīgas pret izurbšanu, bet durvju slēdzeņu stieņi papildus pasargāti ar tērauda caurulēm.

SKYDAS STANDART 3 modeļiem no eņģu puses ir 4 stingrākas regulējamas tapas Ø 16 mm, kas pasargā durvis no noņemšanas pat tad, ja eņģes tiks nozāģētas.

Saglabā Jūsu mājas siltumu
Tā kā durvju vērtnes konstrukcijai ar izliektu profilu nav slēgtas telpas, to var pilnībā siltināt ar 50 mm akmensvates kārtu. "L" formas durvju slieksnis un rāmis ir īpaši hermētiski, jo visā perimetrā ir pielīmēta papildus blīve (kopā 2 gab.).Durvīm Skydas Standart 3 siltuma caurlaidības koeficients sastāda 1,3 W / (m2-K), t.i. kā 6-kameru plastmasas logiem (jo zemāks koeficients, jo vairāk siltuma tiek saglabāts). Tā, ka šīs durvis var izmantot dzīvokļos, biroja telpās, kā arī privātmājās (izmantojot materiālus, kas ir paredzēti āra apstākļiem).

Labi izolē skaņas un smakas
SKYDAS STANDART 3 modeļa skaņas izolācijas līmenis sasniedz 41 dB, pateicoties pilnībā izolētai durvju konstrukcijai.Šīs durvis ir īpaši hermētiskas, tāpēc lieliski aiztur smakas un dūmus, kas nāk no kāpņu telpas vai ielas.

Ugunsdrošas
Pateicoties papildus ugunsdrošības elementiem Skydas Standarta 3 durvis aizsargā pret uguni pat 45 minūtes, un var izturēt 1000o C temperatūru (EI45). Sertifikātu izsniegusi Inspecta Estonia OU, №. 1527-CPD-0017. Tas ir īpaši aktuāli daudzdzīvokļu mājās, kur uguns var izplatīties no kaimiņiem, un privātmājās - no katlu telpas vai garāžas. 

Izturīgas un ilgmūžīgas, viegli ekspluatējamas
Visas Skydas durvis ir izgatavotas ar īpašu precīzi programmējamu iekārtu Amada, kas izloka metālu ar 0,1 mm precizitāti, tāpēc durvju konstrukcija kļūst īpaši tieša un precīzi atbilst vajadzīgiem izmēriem. Eņģes ar gultņiem, ļauj viegli atvērt un aizvērt metāla durvis, neskatoties uz lielo svaru.

Izmēģinājuma testi ir parādījuši, ka pat pēc 200000 atkārtotas atvēršanas un aizvēršanas cikliem Skydas Standart 3 durvju konstrukcija palika pilnīgi neskarta.

Tā kā durvju iekšējā konstrukcijā nav slēgtu telpu, visu metāla konstrukciju pilnībā pārklāj ar pulvrkrāsu, kas paredzēta ilgtermiņa metāla aizsardzībai no korozijas.

Durvju apdare parasti tiek izgatavota no nokrāsotas vai ar PVC plēvi laminētās MDF plāksnes vai no Umidax-HLS plāksnes. Krāsošanai izmanto poliuretāna krāsas, tā ir ūdensizturīga, neizbalē saulē, neplaisā. Apdares plāksne, kas laminēta ar PVC plēvi, ir īpaši izturīga pret skrāpējumiem, tai neatsitās stūri.

Ja nepieciešams, durvju apdares detaļas iespējams aizstāt ar jaunām.

Ir iespēja nomainīt slēdzenes, neizjaucot durvis.

Viegli kopt
Nokrāsotai durvju apdarei nav nepieciešama īpaša kopšana, to ir viegli tīrīt ar mazgāšanas līdzekļiem bez abrazīvām daļiņām.
Dizaina izvēle 
Jūsu izvēlei pieejama kolekcija ar gandrīz 200 apdares raksta modeļiem. Durvju apdares detaļas mēs varam izgatavot arī pēc individuāla projekta, ko izstrādāsim mēs vai Jūsu dizainers.

Durvis var būt vienviru, divviru, ar augšēju lodziņu vai ar arku. SKYDAS durvju fotogrāfijas.

Ja nepieciešams augstāks drošības līmenis, izvēlaties no drošākiem modeļiem Skydas Premium, kuru izturība un drošība pret uzlaušanu ir apstiprināta autoritatīvā notificētā zinātniski pētniecības laboratorijā IFT Rosenheim Vācijā. Šis durvju modelis bija izstrādāts pamatojoties uz ilggadīgo pieredzi par iespējamām uzlaušanas metodēm.


Tehniskie parametri

Durvis tiek izgatavotas precīzi pēc norādītiem parametriem.

Svarīga informācija:

Sertifikāts pret uzlaušanu ir derīgs durvīm ar izmēriem 2100 x 980 mm. Durvju augstums un platums var palielināties par 10% vai samazināties par 20%.

Ugunsdrošo durvju ugunsizturība EI45 ir derīga durvīm ar izmēriem 2100 x 980 mm.

Durvju augstums un platums var palielināties par 15% (bet kopēja platība nevar palielināties vairāk par 20%) – tādā gadījumā ugunsizturība sastāda EI30.


SKYDAS STANDART 3 šķērsgriezums

Iespējamie sliekšņi:

Iespējamie sliekšņu varianti (ar 2 mm biezumu):
1. no melnā metāla,
2. no cinkota metāla RUUKKI,
3. no matēta nerūsējošā tērauda:

 

Sertifikāti

 

  
Sertificētas drošas metāla durvis