Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Metāla durvis 602. sērijai Izdrukāt

Metāla durvis 602. sērijas dzīvokļiem

metāla durvis 602. sērijai602. sērijas mājas ir ļoti plaši izplatītas Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās. Šajās daudzstāvu mājās rodas nopietnas problēmas, kad sākas jautājumi par jaunu durvju iegādi, jo šajos namos tika izbūvētas ļoti specifiskas durvju ailes, kas ilgtermiņā izrādījās kā nopietna ierobežojoša problēma. Daudzus gadus atpakaļ kad tika būvētas 602. sērijas daudzstāvu mājas, ailes tika izveidotas no dzelzs kārbām, šīm metāla kārbām tika piemetinātas metāla eņģes no abām pusēm. Kad durvju ailes bija gatavas tika uzmontētas ļoti vājas koka durvis no abām pusēm (durvis bez jebkādas skaņas izolācijas un drošības), šādas durvis rada nopietnus ielaušanās riskus, jo ir ļoti ātri atveramas (atvēršanas laiks mazāk par 3 minūtēm). 

Mēs piedāvājam ailes zāģēšanas pakalpojumus 602. sērijās, mūsu uzņēmuma speciālisti ir aprīkoti ar profesionālām ailes zāģēšanas iekārtām. Pieredzi krājot daudzu gadu garumā esam izsecinājuši, ka nav labāku iespēju kā atbrīvoties no esošās metāla ailes, jo veicot ailes izzāģēšanas darbus jaunā aile tiek izveidota krietni platāka (esošās ailes platums ir 770mm, zāģējot aili tiek panākts paplatinājums par 16cm! Tiek izveidots jaunās ailes platums 930mm), tas dod iespēju jaunās metāla durvis izveidot ar savu rāmi, SKYDAS metāla durvīm pie montāžas tiek piepūsts rāmis ar augsti skaņas izololējošajām montāžas putām, tādā veidā panākot ļoti augstu 41dB skaņas izolāciju. Uzmontējot SKYDAS metāla durvis, otras durvis nav nepieciešamas, jo mūsu piedāvātajiem produktiem ir paši augstākie skaņas un siltumizolācijas rādītāji. Jaunās durvis kļūst platākas par 3cm, jeb 5% (tas dod iespējas ienest lielākus priekšmetus dzīvoklī).

durvis 602. sērijaiUz šodienu vairākumos gadījumu durvju pārdošanas uzņēmumi uzstāda metāla durvis uz esošo metāla rāmi, tas nedod nekādus uzlabojumus skaņas izolācijai, siltumnoturībai un vēja necaurlaidībai. Iemesls kādēļ netiek panākti uzlabojumi ir tas ka uzstādīt metāla durvis "L" veida profila nav tehnoloģiski pareizi! 

Ailes izzāģēšana 602. sērijā maksā 150 EUR un aizņem 3 stundas. Toties tiek iegūti ļoti pozitīvi blakus efekti, tie ir - augsta skaņas izolācija, augsta siltumnoturība un vēja necaurlaidība, jauno durvju eja palielinās par 3cm, kas dod būtiskas priekšrocības, piem. nesot mēbeles dzīvoklī.
 

602. sērijai tiek izgatavoti jebkuri SKYDAS piedāvātie durvju modeļi.
Skatīt metāla durvis dzīvoklim.

 JAUNUMS!

Mūsu uzņemums ir sācis realizēt augstas kvalitātes un drošības metāla durvis, MetaLux no Baltkrievijas ražotāja.
Ienāc mūsu mājas lapā un iepazīsties ar plošo metāla durvju sortimentu.

Ja nav vēlmes veikt ailes izzāģēšanu, mūsu uzņēmums piedāvā arī budžetklases Supporta metāla durvis 602. sērijai, bez ailes zāģēšanas.

Ugunsdrošas metāla durvis skatīt šeit.

metala durvis dzivoklim 602. serija metala durvju izgatavosana un uzstadisana metala durvju montaza metala durvis dzivoklim un privatmajai metala durvis ar mdf apdari metala durvis 602. serijai ar ailes izzagesanu

 
Sertificētas drošas metāla durvis