Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Kādēļ tieši SKYDAS? Izdrukāt

Mūsu dzīvesvietas drošība ir galvenā problēma šajos nemierīgajos laikos. Galvenais dzīvesvietas drošības pasākums ir tās ieejas durvis.

Mēs veltam īpašu uzmanību mūsu ražojamo durvju drošībai un drošumam!

Tādēļ, durvju radīšanas nolūkos, kura vislabāk apmierinātu Jūsu vajadzības (drošību, skaņas un siltumizolāciju, ugunsdrošību, dizainu utt.), mēs pastāvīgi izstrādājam jaunus durvju modeļus, bet to specifiskās īpašības atkārtojam notificētās laboratorijās. Tikai pašus veiksmīgākos produktus mēs piedāvājam mūsu klientiem.

Jāņem vērā – tas, kas bija pietiekami pieņemams vakar, jau neapmierina rītdienas vajadzības.

SKYDAS durvis – tas ir:


DURVIS, KO IZGUDROJA ZINĀTNIEKS – ražošanas direktoram Remigiuss Guobis ir maģistra grāds mehāniskajā inženierijā, bet pašlaik strādā pie doktora disertācijas. Jau 5 viņa zinātniskie izgudrojumi, kurus izmanto SKYDAS durvju ražošanā, ir patentēti Eiropas Patentu BirojāGamybos direktorius Remigijus Guobys.

KVALITĀTE – spēcīga rūpnieciskā bāze, pieredzējis personāls, uzkrātas zināšanas un inovatīvie inženiera risinājumi nodrošina augstāku mūsu produkcijas kvalitāti.


PĀRBAUDĪTA DROŠĪBA – tās ir vienīgās Lietuvas ražojuma „bruņotas” durvis un aizsargdurvis( arī Latvijas); to ielaušanās izturība ir pārbaudīta praksē un guvusi lielisku novērtējumu no autoritāras notificētas pētnieciskas IFT Rosenheim laboratorijas Vācijā.

GARANTIJA – mūsu produktu garantijas laiks ir līdz 10 gadiem. Mēs arī varam nodrošināt operatīvu garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.

OPTIMĀLĀ CENAS UN KVALITĀTES ATTIECĪBA – līdz sīkumiem pārdomāts ražošanas process un optimālas izejvielu izmaksas, ko nosaka augsts ražošanas apjoms, mums ļauj ražot un piedāvāt klientiem durvis par konkurētspējīgu cenu. Notificētas izmēģinājumu laboratorijas izdotie dokumenti, kuri apstiprina katra konkrēta durvju modeļa īpašības, garantē, ka Jūs saņemat tieši to, par ko maksājat.

Tātad, SKYDAS durvis – tā ir Vācu kvalitāte par Lietuviešu cenu!

 
Sertificētas drošas metāla durvis