Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Industriālās metāla durvis - SKYDAS STANDART – ugunsdrošas „bruņotas“ durvis Izdrukāt
 
Apdare un kokgriezumi   |   Slēdzenes   |   Aksesuāri   |   Garantija   |   Kur nopirkt?
 

Apdare un kokgriezumi

Drošām un ugunsdrošām durvīm SKYDAS apdarēm var izmantot dabisko cēlkoku, dažādus finierus, laminātus utt. Tomēr visbiežāk mēs izmantojam laminētu MDF, vai krāsotu plāksni Umidax-HLS.

Apdare ieejas durvīm. Vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF) vakumizējās ar ūdensizturīgu PVC plēvi, kas neizbalē un nodrošina ilgmūžību produktam. Šī apdare ir paredzēta durvīm iekštelpās (dzīvokļi daudzdzīvokļu ēkās, uc), šis materiāls ir cietas virsmas, un tāpēc izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem. Noapaļotās malas produktam piešķir lielu izturību un labu estētisko izskatu, durvis ir viegli kopt. Plaša PVC pārklājumu izvēle ar dažādām koku sugām.
Katra detaļa tiek izgatavota ar maksimāli pievērstu uzmanību kvalitātei.
Katra metāla sastāvdaļa ; kas nepieciešama ražošanā "bruņu" durvīm SKYDAS (aizsardzības stieņi durvju ailēm, durvju aplodas, eņģu uzlikas no nerūsējošā tērauda, ​​drošības tapas eņģēm, nesatandarta rokturi utt.) tiek ražoti mūsu rūpnīcā ar programmējamu CNC darbgaldu OKUMA ( Japānā).

Apdare ārdurvīm. Ārdurvis ir pakļautas daudzām augstām prasībām. Šīm durvīm ir jābūt izturīgām pret vēja spiediena slodzēm, jābūt augstam siltuma pārneses koeficentam un augsta līmeņa skaņas izolācijai, kā arī nevajadzētu ļaut cauri laist ūdeni un gaisu. Bez tam, mēs visi vēlamies, lai durvis izskatās estētiski, ne tikai kamēr ir jaunas, bet arī visas ekspluatācijas garumā. Lai to panāktu nepieciešamas zināšanas un kvalitatīvi materiāli, tādēļ mēs izvēlējāmies ārdurvju apdari, sertificētu, ļoti uzticamu mitrumizturīgu beļģu plāksni MDF UMIDAX – HLS.

 

Neskatoties uz to, ka apdares plāksnes UMIDAX-HLS sertificētas, kvalitātes apliecinājums, protokoli par mitrumizturības pārbaudēm, kas tika veiktas Lietuvā, pirms krāsošanas uzsākšanas mēs viņu papildus impregnējam ar divkomponentu pulioritāna izolātoru «Milesi», kurš pasargā virsmu no mitruma pēc mehāniskiem bojājumiem. Uzklātai izolātora virsmai uzklājam divkomponentu pulioritāna grunti «Milesi». Attiecību jauktai grunts krāsai kontrolē elektroniskās kontroles iekārtas, tādēļ sasniedzamais pārklājums ir ar lielisku ķīmisko sastāvu. Labi sagatavota apdares virsma tiek krāsota ar divkomponentu pulioritāna krāsu «Milesi». Tādēļ augstās kvalitātes krāsa neizbalē daudzu gadu garumā.


PVC plēves 

 


Iespējamie durvju apdares Umidax HLS toņi

 


Iespējamie metāla durvju rāmja un vērtnes krāsu toņi

 


Durvju frēžu izvēle

Durvju apdare ar frēzējumu
Frēzes forma

Frēzes tipa nosaukums

MF
DF
3D

 

5F
10F
VF

  


 

Iespējamie durvju kokgriezumi

Apskatīt failu


Induviduāla projekta durvis

              Rasējums                                            3D projekts                             Izgatavotas pretuzlaušanas durvis SKYDAS

Brėžinys3 D projektasSKYDO pagamintos apsauginės durys

 


Durvis pēc fotogrāfijas

                  Vecās koka durvis                   Izgatavotas pretuzlaušanas durvis SKYDAS

Senos medinės durysSKYDO pagamintos apsauginės durys

  
Sertificētas drošas metāla durvis