Metāla durvis mājām un dzīvokļiem
Durvju foto

Durvis metāla

Ārdurvis mājai

Tērauda durvis

Drošas kvalitatīvas slēdzenes
 
Durvju uzstādīšana un garantija
Industriālās metāla durvis - SKYDAS PREMIUM FB – ložu necauršaujamas, pret uzlaušanas durvis Izdrukāt
 
Apdare un kokgriezumi   |   Slēdzenes   |   Aksesuāri   |   Garantija   |   Kur nopirkt?
 


skydas premium durvisSkydas Premium FB4 – ložu necauršaujamas, pret uzlaušanas durvis objektiem, kas prasa īpaši augstu drošības līmeni

JAUNUMS! Ložu necauršaujama SKYDAS PREMIUM FB durvju versija, kuru testēšana bija veikta Beschussamtes Ulm notificētā laboratorijā Vācijā, saskaņā ar EN1522 standartu. Šim modelim tika piešķirts ložu necauršaušanas drošības līmenis FB4 (tās ir izturīgas pret šāvieniem no 9-mm kalibra pistoles). Durvis var būt vienviru, divviru, kā arī ar ložu necauršaujamu stiklu.

Mēs mūsu rūpnīcā esam izgatavojuši un veiksmīgi notestējuši durvis SKYDAS PREMIUM FB6, kuras ir noturīgas pret automāta AK-47 (Kalašņikov) šāvieniem. Tuvākajā laikā plānojam veikt durvju testēšanu notificētā laboratorijā.

SKYDAS PREMIUM – tās ir visdrošākās pret uzlaušanas durvis ko mēs ražojam. To unikāla patentētā konstrukcija bija izstrādāta pamatojoties uz mūsu uzņēmuma ilggadīgo pieredzi par iespējamām uzlaušanas metodēm. Mēs lepojamies ar to, ka testēšanas laikā autoritatīvā notificētā laboratorijā IFT Rosenheim (Vācija) šo durvju modeļa uzlaušanas mēģinājums turpinājās veselas 77 minūtes (tīrā laika), izmantojot visiespējamākos instrumentus uzlaušanai, kalšanai, griešanai un urbšanai, bet tomēr durvis nebija pārvarētas!

Pēc SKYDAS PREMIUM modeļa testēšanas bija piešķirta 4. drošības klase (WK4) saskaņā ar ENV 1627 standartu. Šajā modelī tiek uzstādītas slēdzenes, viena, no kurām ir ne zemāka par 7. drošības klasi. Seifu tipa slēdzene ar trim aizslēgšanas virzieniem (zirneklis) ir pasargāts no izurbšanas ar mangāna plāksnēm. Slēdzenes ir papildus aizsargātas ar tērauda kastēm.

SKYDAS PREMIUM izceļas ar augstu skaņas izolācijas pakāpi (
45 dB) un pasargā telpas no uguns 45 minūšu laikā.

Skydas Premium FB 4 piemērotas gan dzīvoklim, gan arī privātmājai (ar apdari, kas paredzēta āra apstākļiem). Durvis var būt vienviru, divviru, veramas uz ārpusi vai uz iekšpusi.

 

 WK4                FB4              45 dB              200 000     

 

Konstrukcijas izturības īpašības:
1. 
Seifu tipa slēdzeni (zirnekli) aizsargā 2 mangāna plāksnes izturīgas pret urbšanu.
2.
Galveno un papildus slēdzeņu korpusi tiek montēti aizsargkastēs no tērauda.
3.
Paaugstinātas drošības durvju eņģes ir aprīkotas ar augstuma regulēšanas mehānismu un balsta gultņiem.
4.
No durvju eņģu puses ir 8 slēgšanas punkti.
5.
No slēdzeņu puses ir 6 aizslēgšanas punkti un vēl 2 ir virzīti uz augšu un apakšu. Katru slēdzenes stieni aizsargā atsevišķi drošības gredzeni.
6.
Durvju vērtne sastāv no kombinētas konstrukcijas – režģis, tērauda loksne, atkal režģis – tāpēc, pat ja ir pārvarēts ārējais režģis, durvis pasargās tērauda loksne un iekšējais režģis.
7.
Loksnes dubultā siltināšana: akmensvates 3 cm biezas kārtas no loksnes abām pusēm. Tas piešķir durvīm vēl labāku skaņas un siltumizolāciju.
8.
Visu īpaši drošu durvju konstrukciju pārklāj apdares plāksne, kuras krāsu un rakstu varat izvēlēties pēc savas gaumes.
9.
Slēdzenes stieņus pasargā no bojājumiem nevis tērauda loksne, bet 15 mm biezs liekts profils.
10.
Durvju rāmis tiek stiprināts ailē ar 17 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas ar Ø 24 mm tērauda vītņveida gredzeniem.

 

 

Vairāk informācijas par durvju īpašībām
Bāzes komplektācija
Sertifikāti un tehniskie parametri

 

 


Bāzes komplektācija:
1. Durvju rāmis - 115 mm L-veida izliekts profils, ir piestiprināts ar 17 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas no nozāģēšanas ar 24 mm tērauda vītņveida gredzeniem; pilnībā siltināts ar akmensvati vai montāžas putām. (Kas īpašs ir šajā rāmī?).
2. Durvju vērtne – izliekta speciāla trīskārša metāla konstrukcija, kas pilnībā siltināta ar diviem 30 mm akmensvates slāņiem: kopējais vērtnes biezums sastāda 91 mm; slēdzenes ar aizsargkastēm.
3. Stingrākas regulējamas eņģes ar gultņiem, slēgtas ar hromētiem vāciņiem - 2 gab.
4. Drošības eņģu tapas ar diametru 16 mm – 8 gab.
5. Blīvgumija - 2 gab.
6. Ārējā un iekšējā durvju vērtnes apdare - pēc klienta izvēles, sk. šeit.
7. Ārējās durvju aplodes.
8. Slēdzenes – pēc klienta izvēles, no kurām viena slēdzene ne zemāka par 7. drošības klasi, sk. šeit.
9.Abas slēdzenes tiek montētas tērauda kārbās. Seifu tipa slēdzene (zirneklis) ir pasargāta ar divām mangāna plāksnēm, kuras ir izturīgas pret izurbšanu.
10.Durvju slēdzeņu stieņi, ar trim aizslēgšanas virzieniem, papildus pasargāti ar tērauda caurulēm.

 


Durvju īpašības

Ložu necauršaujamas
SKYDAS PREMIUM FB durvju versija, kuru testēšana bija veikta Beschussamtes Ulm laboratorijā Vācijā, saskaņā ar EN1522 standartu. Šim durvju modelim tika piešķirts ložu necauršaušanas drošības līmenis FB4 (tās ir izturīgas pret šāvieniem no 9-mm kalibra pistoles). Durvis var būt vienviru, divviru kā arī ar ložu necauršaujamu stiklu.

Drošība
Durvju rāmis - 115 mm L-veida izliekts profils, platāks nekā parastām "bruņotām" durvīm, ar 8 locījuma ribām. Durvju rāmis ir piestiprināts ar 17 Ø 7,5mm skrūvēm, kas pasargātas no nozāģēšanas ar 24 mm tērauda tapām, tāpēc nav nepieciešams to betonēt. Durvju vērtnes iekšējā konstrukcija ir arī pastiprināta ar stingruma ribām, lai novērstu durvju deformāciju uzlaušanas brīdī. Šajā modelī tiek uzstādītas vismaz 7. klases drošības slēdzenes. Slēdzenes montē drošības tērauda kārbās. Seifu tipa slēdzene ir pasargāta no izurbšanas ar 2 mangāna plāksnēm, bet durvju slēdzeņu stieņi papildus pasargāti ar tērauda caurulēm.

Īpaši labi izolē skaņas un smakas
Pateicoties SKYDAS PREMIUM durvju konstrukcijai, kas pilnībā siltināta ar 60 mm akmensvates slāni (2 slāņi pa 30 mm), skaņas izolācijas līmenis sasniedz 45 dB.

Šīs durvis ir īpaši hermētiskas, tāpēc lieliski aiztur smakas un dūmus no kāpņu telpas vai ielas.

Stabilas un izturīgas, viegli ekspluatējamas
Visas Skydas durvis ir izgatavotas ar īpašu precīzi programmējamu iekārtu Amada, kas izloka metālu ar 0,1 mm precizitāti, tāpēc durvju konstrukcija kļūst īpaši tieša un precīzi atbilst vajadzīgiem izmēriem. Eņģes ar gultņiem, ļauj viegli atvērt un aizvērt metāla durvis, neskatoties uz lielo svaru. Izmēģinājuma testi ir parādījuši, ka pat pēc 200 000 atkārtotas atvēršanas un aizvēršanas cikliem Skydas Premium FB durvju konstrukcija palika pilnīgi neskarta.

Tā kā durvju iekšējā konstrukcijā nav slēgtu telpu, visu metāla konstrukciju pilnībā pārklāj ar pulvrkrāsu, kas paredzēta ilgtermiņa metāla aizsardzībai no korozijas.

Durvju apdare parasti tiek izgatavota no nokrāsotas vai ar PVC plēvi laminētās MDF plāksnes vai no Umidax-HLS plāksnes. Krāsošanai izmanto poliuretāna krāsas, tā ir ūdensizturīga, neizbalē saulē, neplaisā. Apdares plāksne, kas laminēta ar PVC plēvi, ir īpaši izturīga pret skrāpējumiem, tai neatsitās stūri.

Ja nepieciešams, durvju apdares detaļas iespējams aizstāt ar jaunām.

Ir iespēja nomainīt slēdzenes, neizjaucot durvis.

Viegli kopt 

Nokrāsotai durvju apdarei nav nepieciešama īpaša kopšana, to ir viegli tīrīt ar mazgāšanas līdzekļiem bez abrazīvām daļiņām.

Dizaina izvēle 
Jūsu izvēlei pieejama kolekcija ar gandrīz 200 apdares raksta modeļiem. Durvju apdares detaļas mēs varam izgatavot arī pēc individuāla projekta, ko izstrādāsim mēs vai Jūsu dizainers.

Durvis var būt vienviru, divviru, ar augšēju lodziņu vai ar arku. SKYDAS durvju fotogrāfijas.

 


Tehniskie parametri


Durvis tiek izgatavotas precīzi pēc norādītiem parametriem.

Svarīga informācija:
Sertifikāts pret uzlaušanu ir derīgs durvīm ar izmēriem 2200x 1000 mm vienvērtņu durvīm un 2200x 1500 mm divvērtņu durvīm. Durvju augstums un platums var palielināties par 10% vai samazināties par 20%.

 

SKYDAS PREMIUM FB4 šķērsgriezums

Iespējamie sliekšņi:

Iespējamie sliekšņu varianti (ar 2 mm biezumu):
1. no melnā metāla,
2. no cinkota metāla RUUKKI,
3. no matēta nerūsējošā tērauda:

Sertifikāti

durvju drošība 
Sertificētas drošas metāla durvis